Kontakt

Wiklund Trading AB finns på Fabriksvägen 3 i Billeberga,
endast 40 km norr om Malmö och 70 km
från Köpenhamns flygplats i Danmark.

Wiklund Trading International AB

Fabriksvägen 3
268 73 Billeberga

Tel: +46(0)418 43 30 30

Fax: +46(0)418 43 35 96

E-post: info@wiklundtrading.com


Wiklund Trading Mälardalen AB

Skälbygatan 3
SE-745 37 ENKÖPING

Tel: +46(0)171-297 80

E-post: info@wiklundtrading.com

Niklas Wiklund

VD

Mobil: +46(0)703 45 31 51

E-post: niklas@wiklundtrading.com

Henrik Wiklund

VD WTM/Försäljningsansvarig

Mobil: +46(0)703 45 30 30

E-post: henrik@wiklundtrading.com

Per Liljeblad

Ekonomiansvarig/Försäljning

Mobil: +46(0)703 45 30 23

E-post: per@wiklundtrading.com

Martin Täljemark

Försäljning

Mobil: +46(0)702 23 87 23

E-post: martin@wiklundtrading.com

Johan Schrewelius

Reservdelsansvarig

Tel: +46(0)418 43 30 30

E-post: johan@wiklundtrading.com

E-post: parts@wiklundtrading.com

Ulf Svensson

Reservdelar

Tel: +46(0)418 43 30 30

Mobile: +46(0)703 45 30 15

E-post: ulf.svensson@wiklundtrading.com

Nicklas Larsson

Serviceansvarig

Mobil: +46(0)703 45 03 09

E-post: service@wiklundtrading.com

August Wiklund

Exportsäljare

Mobil: +46(0)727 35 29 78

E-post: august@wiklundtrading.com

Anna Landtborg

Ekonomi WTI

Tel: +46(0)418 43 30 30

Mobile: +46(0)768 30 90 20

E-post: ekonomi@wiklundtrading.com

Johanna Liljeblad

Marknadsföring WTI/Ekonomi WTM

Mobil: +46(0)738 07 61 10

E-post: johanna@wiklundtrading.com

Gustav Täljemark

Service

Mobil: +46(0)730 21 87 74

E-post: service@wiklundtrading.com

Henrik Persson

Service

Mobile: +46(0)702 56 99 09

E-post: service@wiklundtrading.com

Jonas Ljungkvist

Service

Mobil: +46(0)704 41 45 12

E-post: service@wiklundtrading.com

Arne Persson

Service

Mobil: +46(0)738 43 27 39

E-post: service@wiklundtrading.com

Peter Blixt

Service

Mobil: +46(0)703 45 03 65

E-post: service@wiklundtrading.com

Johnny Andersson

Service

Mobil: +46(0)703 45 05 09

E-post: service@wiklundtrading.com

Daniel Lindgren

Service WTM

Mobil: +46(0)761 27 70 07

E-post: daniel@wiklundtrading.com

Jörgen Hagelin

Service WTM

Mobil: +46(0)761 27 70 28

Henrik Törnblom

Säljare WTM

Mobil: +46(0)761 27 74 55

E-post: tornblom@wiklundtrading.com