Kontakt

Besök oss gärna på någon av våra anläggningar eller så är du varmt välkommen att kontakta oss via telefon och email.

Wiklund Trading International AB

Fabriksvägen 3
268 73 Billeberga

Tel: +46(0)418 43 30 30
E-post: info@wiklundtrading.com

Wiklund Trading Mälardalen AB

Skälbygatan 3
SE-745 37 ENKÖPING

Tel: +46(0)171-297 80
E-post: info@wiklundtrading.com

Hitta hit – Billeberga

Hitta hit – Enköping

Niklas Wiklund
Niklas Wiklund VD WTI / Marknadsföring Billeberga +46(0)703 45 31 51 niklas@wiklundtrading.com
Henrik Wiklund
Henrik Wiklund VD WTM / Försäljningsansvarig Billeberga +46(0)703 45 30 30 henrik@wiklundtrading.com
Per Liljeblad
Per Liljeblad Ekonomiansvarig / Försäljning Billeberga +46(0)703 45 30 23 per@wiklundtrading.com
Martin Täljemark
Martin Täljemark Försäljning Billeberga +46(0)702 23 87 23 martin@wiklundtrading.com
August Wiklund
August Wiklund Exportförsäljning Billeberga +46(0)727 35 29 78 august@wiklundtrading.com
Robin Nordström
Robin Nordström Försäljning Enköping +46(0)761 27 74 55 robin.nordstrom@wiklundtrading.com
Johan Schrewelius
Johan Schrewelius Reservdelsansvarig Billeberga +46(0)418 43 30 30 johan@wiklundtrading.com
Nicklas Larsson
Nicklas Larsson Serviceansvarig koncernen Billeberga +46(0)703 45 03 09 nicklas.larsson@wiklundtrading.com
Gustav Täljemark
Gustav Täljemark Serviceansvarig Billeberga +46(0)730 21 87 74 service@wiklundtrading.com
Henrik Persson
Henrik Persson Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Jonas Ljungkvist
Jonas Ljungkvist Service / Reservdelar Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Peter Blixt
Peter Blixt Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Martin Svensson
Martin Svensson Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Emil Schöld
Emil Schöld Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Jörgen Hagelin
Jörgen Hagelin Serviceansvarig / Reservdelar Enköping +46(0)761 27 70 28 jorgen.hagelin@wiklundtrading.com
Viktor Steen
Viktor Steen Service Enköping +46(0)761 27 40 80 servicewtm@wiklundtrading.com
Tony Velin
Tony Velin Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
André Olsson
André Olsson Service Billeberga +46(0)418 43 30 30 service@wiklundtrading.com
Robert Jansson
Robert Jansson Service Enköping servicewtm@wiklundtrading.com

Vill du veta mer?

Fyll i formuläret nedan så hör vi av oss inom kort!